tabletki na powiększenie członka

Powiększenie penisa: część pierwsza rozgrzewka.

Wszystko co chcecie wiedzieć o powiększeniu penisa

Rozmowa o powiększeniu penisa nie jest łatwa. Powiększenie penisa. Po drugie często nie ma z kim jej przeprowadzić. Dlaczego? Wasza kobieta mówi wam, że wszystko jest jak najbardziej w porządku. Z kolegami o rozmiarach penisa nie wypada rozmawiać. W takim przypadku przychodzimy my z pomocą. Postaramy się przedstawić wam naturalne i mniej naturalne metody powiększenia członka.

Ćwiczenia powiększające penisa

Moc umysłu: czyli skup się na tym co robisz

Ludzki umysł posiada nieograniczone możliwości. Według badań naukowych statystyczny przeciętny człowiek wykorzystuje mózg na poziomie 15% Wyobrażacie sobie jakie możliwości mieliby ludzie umiejący wykorzystać 75% możliwości ludzkiego mózgu? Tak! To byłoby coś niesamowitego. Mówi się, że mięśnie rosną od patrzenia na nie ewentualnie od regularnego i cyklicznego naprężania ich.

Trening penisa kompletnie niczym nie różni się od normalnego treningu na siłowni czy zwykłego domowego robienia brzuszków. Tak samo jak idąc na siłownie tak samo w przypadku wykonywania ćwiczeń powiększających penisa musimy poświęcić na to czas. Musimy mieć do tego odpowiednie miejsce. Żeby osiągnąć zadowalające efekty musimy włożyć w ćwiczenia powiększające penisa dużo energii i poświęcenia.

Powiększanie penisa – rozgrzewka

Każe ćwiczenia naszego ciała zawsze powinniśmy zaczynać od rozgrzewki. Sumiennie wykonana rozgrzewka to połowa sukcesu. Tak samo i w tym przypadku musimy wykonać rozgrzewkę penisa. Wykonywanie ćwiczeń powiększających penisa może doprowadzić do wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych jakimi są guzki etc.

Poniżej przedstawię jedną z metod skutecznej rozgrzewki ćwiczeń powiększających penisa.

  1. Kiedy twój penis jest w stanie spoczynku ujmij je wokół żołędzi po czym wyciągaj do przodu z umiarkowaną siłą. Powinieneś odczuwać uczucie rozciągania nie bólu!). Rozluźnij tak swojego penisa 10 razy po 10 sekund. Powinno to w zupełności wystarczyć.
  2. Rozciągnij swojego penisa jak w ćwiczeniu powyżej po czym wykonuj obroty po obwodzie koła 10 razy w prawo i 10 razy w lewo. Zwolnij uchwyt na 10 sekund po czym powtórz ćwiczenie 10 razy.
  3. Teraz technika zwana gorącym okładem. Ćwiczenie to można wykonać w dwóch wariantach. Poniżej opiszę oba abyście mogli wybrać tą właściwą dla siebie
  • Zanurz ręcznik w gorącej wodzie na około miutę. Woda powinna mieć około 50 stopni. Odczekaj chwilę aż ręcznik odrobinę ostygnie po czym owiń penisa wraz z jądrami w całości. Nie możesz poczuć uczucia gorąca. Bardziej chodzi o przyjemne ciepło. Wyżej opisaną operację powtórzcie 5 osób
  • Druga metoda chyba mniej uciążliwa: zanurz się w wannie wypełnionej gorącą wodą. Kiedy przywykniesz do temperatury wody spuść troszkę wody po czym uzupełnij ją nową gorącą. Kiedy osiągniesz temperaturę najwyższą jaką wytrzymasz powtórz ćwiczenia rozciągające z punktu pierwszego.

To tyle rozgrzewkę mamy już za sobą.

Już w następnym artykule Arabska Technika Powiększenia Penisa – ściąganie pierścienia

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Powiększenie penisa: część pierwsza rozgrzewka., 4.0 out of 5 based on 8 ratings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Website Apps