tabletki na powiększenie członka

Penisy: najczęściej zadawane pytania

Ogólnie rzecz biorąc penisy to temat rzeka. Są jednak pytania które pojawiają się wyjątkowo często. Poniżej zebraliśmy podstawowe 5 pytań które przewijały się niemal cały czas na wszystkich forach internetowych związanych z tą tematyką. Poniżej udzielone przez nas odpowiedzi.

rozmiar penisa a orgazm kobiety1. Mały penis a brak orgazmu u dziewczyny ?

1. Odp: Problemem waszego związku nie jest długość Twojego członka. Problemem jest Twoja niecierpliwość. Trudno oczekiwać aby w pięć miesięcy po inicjacji, dziewczyna nie mająca uprzednio żadnych doświadczeń, nagle osiągała orgazm podczas każdego kontaktu. Kobiety muszą się uczyć przeżywania i odczuwania rozkoszy seksualnej. Rozkosz seksualna nie pojawia się u nich niejako automatycznie wraz z wykonywaniem określonych czynności seksualnych. Psychofizjologia reakcji seksualnych kobiety jest o wiele bardziej złożona niż Twoja.

Fakt rozpoczęcia przez Was aktywności seksualnej nie wiąże się jednocześnie z osiąganiem przez Nią maksymalnego poziomu natężenia satysfakcji seksualnej. Ona się jej musi nauczyć. Mechanizm „ uczenia się „ jest u każdej kobiety odmienny i związany jest nierozerwalnie z czynnikami biologicznymi (osobnicza siła potrzeby seksualnej oraz sprawność mechanizmów anatomiczno – fizjologicznych biorących udział w reakcjach seksualnych ) , czynnikami psychologicznymi, oraz wpływem mechanizmów kulturowych, środowiskowych i socjalnych – które regulują zachowanie i odczuwanie seksualne. Proces uczenia się jest podstawowym mechanizmem rozwoju psychoseksualnego każdej kobiety oraz ma zasadnicze znaczenie dla przebiegu u niej reakcji seksualnych. Natężenie satysfakcji seksualnej kobiety wzrasta stopniowo do około 30 r.  W tym czasie dopiero mężczyzna może oczekiwać, że jego partnerka osiągnie pełnię zdolności do pełnego przeżywania swojej seksualności. Pod warunkiem, że proces uczenia się przebiegał harmonijnie.

W Waszym przypadku, gdy dopiero uczycie się być razem, powinnaś przede wszystkim skoncentrować się na swoich doznaniach, a nie na pogoni za orgazmem. Psychika i ciało Twojej dziewczyny najpierw muszą nauczyć się, że pieszczoty i współżycie związane są z doznawaniem przyjemnych doznań. Musi nauczyć się je akceptować, zaangażować w nie psychicznie. Takie nastawienie psychiczne ułatwi jej pełniejszy odbiór wrażeń i bodźców. Stopniowo zakres odbieranych bodźców będzie się poszerzał. Skala wrażeń i przeżyć się powiększy. Stanie się bardziej aktywna we współżyciu. Z biorcy stanie się aktywną partnerką, która sama dobierać będzie najbardziej optymalne dla siebie i partnera pieszczoty i ułożenia ciała. Własna aktywność we współżyciu uświadomi Jej, że sama też możesz zwiększać u siebie zakres doznań.

Zaangażowanie we współżycie, współaktywność, zainteresowanie i odkrywanie swoich możliwości w poszerzaniu doznań i wrażeń pogłębi u Niej psychiczne nastawienie na możność osiągnięcia orgazmu, który już wtedy będzie tylko sprawą czasu. Aż pewnego dnia nagle odkryjecie, że nastąpiła jakościowa zmiana w dotychczasowym odczuwaniu satysfakcji i nie jest to już tylko satysfakcja, ale właśnie orgazm. Długość Twojego członka w przebiegu jej rozwoju psychoseksualnego jest bez znaczenia.

wielkość jąder2. Wielkość jąder.

2. Odp: U około 90 % mężczyzn jądra są asymetryczne w ten sposób że jedno jest większe a drugie mniejsze (zwykle jądro lewe jest większe od prawego). Jest to prawidłowa budowa gdyż powoduje że obcieranie jąder miedzy sobą jest mniejsze (jedno z nich zwisa bardziej).  Wielkość jąder to około 4 – 6 cm długości, szerokość 2,5 – 3,5 cm oraz grubość około 2 cm.

 

orgazm kobiety3. Jak poznać czy kobieta ma orgazm?

3. Opd:  Reakcje kobiet w orgazmie, reakcje są tak dalece zróżnicowane i osobiste, iż trudno mówić nawet o jakiejkolwiek typowości.

 

Najczęstsze reakcje kobiet w orgazmie to:

  1. reakcje skupione – dominuje milczenie, skupienie, zamknięcie się w sobie, “nieobecność”, “oddalenie”. Mogłoby się wydawać, że nic się nie dzieje; jest to niekiedy forma głębokiego przeżywania, bliskiego mistycyzmowi,
  2. w reakcjach mimicznych pojawiają się grymasy, wyrazy bólu, skrzywienia, jakby przykrych i bolesnych przeżyć (co wzbudza niepokój partnera), niechęci, pretensji, uśmiechu, zadowolenia, błogostanu, odprężenia, napięcia, partner, zaniepokojony reakcją mimiczną, wielokrotnie usiłuje dowiedzieć się, czy “wszystko jest dobrze?”, “czy rzeczywiście jest ci dobrze?” – powątpiewanie i zaniepokojenie jest zrozumiałe, ponieważ wydaje się, że reakcja mimiczna winna odzwierciedlać przeżycia i konkretny stan ducha, w tym jednak przypadku może zachodzić zupełna sprzeczność i to, co jest pięknym przeżyciem, wyraża się w mimice przykrej, bolesnej; naturę tego zjawiska może tłumaczyć fenomenologia seksu,
  3. reakcje pantomimiczne przejawiają się w obejmowaniu, przytulaniu, rzucaniu się, potrzebie odsunięcia, zmiany ułożenia itp.,
  4. reakcje słowne obejmują: czułe wyznania, krzyki, pytania, zaprzeczenia, prośby, żądania (np. “całuj mnie w szyję”), pochwały, wymienianie imion, mówienie “mamo”, “dziecko”, “mój mały” itp.; tylko niekiedy można na podstawie tych wypowiedzi wyprowadzić wnioski co do postawy wobec partnera, seksu, zaangażowania, ale częściej nie mają one związku z tymi postawami
  5. reakcje burzliwe, gwałtowne to krzyki, szloch, płacz, utrata przytomności, agresja (drapanie, gryzienie); mogą niekiedy wzbudzać niepokój partnera; burzliwość wcale nie oznacza większego temperamentu, bogactwa przeżyć.

Orgazm pierwszy w życiu kobiety, z badań przeprowadzonych w USA wynika, że 40% kobiet przeżyło pierwszy orgazm w czasie masturbacji, 29% w czasie pettingu, 27% podczas współżycia z partnerem, 5% w czasie snu, a 1% w następstwie fantazjowania; nie ma polskich danych na ten temat.

rozmiar penisa a długość nosa4. Genetyka. Czy długość i kształt nosa jest powiązany z długością penisa?

4. Odp: Nie, długość penisa a kształt i wielkość nosa to dwie różne sprawy. Nie zachodzi żadna istotna zależność między nimi. Także wzrost człowieka nie przekłada się na długość penisa. Penis rządzi się swoimi prawami. Faktem jest natomiast że długość penisa dziedziczy się po ojcu, choć nie zawsze ma identyczne wymiary. Różnice mogą się wahać kilku cm (może być nieco większy lub mniejszy).

 

mały penis5. Ile centymetrów ma mały penis?

5. Odp: Około 10% mężczyzn ma penisy wielkości 12 cm lub mniejsze (we wzwodzie). Można więc założyć że jest to ta granica od której mawia się że to “mało”. Jednak lekarze powiadają i radzą operacje chirurgiczną dopiero wtedy gdy penis ma w opadzie 4cm lub mniej (lub 9 cm i mniej we wzwodzie). Taki stan chorobowy nosi nazwę “mikropenis”. Jednak sama operacja chirurgiczna jest bardzo ryzykowna i zazwyczaj powiększa penisa tylko o 2-3 cm.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Penisy: najczęściej zadawane pytania, 4.3 out of 5 based on 3 ratings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Website Apps