tabletki na powiększenie członka

Mierzenie penisa – jak dokładnie mierzyć członka

Mierzenie penisa jak by się mogło wydawać wcale nie jest sprawą prostą. Skąd takie stwierdzenie? Otóż zobaczcie sami jak wiele rozbieżności podczas pomiarów występują kiedy to badani sami mierzą swoje penisy a jak mierzenie penisa wygląda kiedy robią to lekarze. O ile metoda jest taka sama, akie sama przyrządy do pomiaru o tyle własne samopoczucie i ludzkie ego potrafią czasem zmienić rozmiar penisa… na + oczywiście.

Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki jak zmierzyć penisa.

Mierzenie penisa w stanie wzwodu.

Czyli penis w stanie kiedy jego wymiar naprawdę się liczy. To właśnie w tym kiedy penis znajduje się w stanie wzwodu dochodzi do stosunku płciowego z partnerką. To właśnie w tym stanie penis osiąga swoje maksymalne rozmiary. Więc jak zmierzyć penisa w stanie wzwodu poprawnie?

mierzenie penisa - podczas erekcji

 1. Doprowadź penisa do wzwodu.
 2. Oprzyj miarkę o kość łonową.
 3. Wykonaj pomiar.

Mierzenie w napięciu

Mierzenie penisa w stanie napięcia wykorzystuje się tylko do celów informacyjnych. W zasadzie penisa w tym stanie nie ogląda się za często, gdyż jest to stan wymuszony nienaturalnie. Mierzenie penisa w tym stanie stosuje się sprawdzając postępy wzrostu członka podczas stosowania różnych metod powiększenia penisa.

mierzenie penisa w naprężeniu

 1. Naciągnij penisa tak jak to widzisz na rysunku.
 2. Przytrzymaj penisa i przyrównaj go do miarki.
 3. Wykonaj pomiar.

Mierzenie grubości

Grubość penisa to drugi najważniejszy czynnik zaraz po jego długości który bierze się pod uwagę podczas standardowych pomiarów członka. Pomiaru długości dokonuje się dokładnie w połowie długości członka. Poniżej znajdziecie dokładny sposób pomiaru grubości penisa w stanie wzwodu.

mierzenie obwodu, grubości penisa

 • Za pomocą sznurka lub miarki krawieckiej wykonaj pomiar grubości penisa podczas erekcji.
 • Pomiar wykonaj w najszerszym miejscu.

Jeśli chcesz to wykonaj pomiary zwiotczałego penisa.

Pomair penisa w stanie spoczynku dokonuję się tylko po to aby ustalić procentowy stopień wzrostu członka od stanu spoczynku do wzwodu. Średnia długość penisa w stanie spoczynku zmierzona przez lekarzy w zależności od wielu czynników zewnętrznych waha się pomiędzy 9-10 cm. Musicie pamiętać, że penis w zależności od czynników atmosferycznych głównie temperatury zmienia swoją długość w stanie spoczynku jak i wzwodu.

 • Dlatego zaleca się wykonanie pomiarów w różnych porach dnia i wyliczenie średniej.
 • W prosty sposób możesz sprawdzać długość twojego penisa przyrównując go do swej dłoni jak jest to pokazane na załączonym rysunku.
rozmiar penisa w stanie spoczynku

Rozmiar penisa w porównaniu do różnych przedmiotów codziennego użytku.

Kiedy rozpoczniecie swoją przygodę z powiększeniem penisa zwykły dezodorant, którego używacie codziennie może stać się doskonałym punktem odniesienia. Bo jeżeli jednego tygodnia wasz penis w czasie wzwodu sięga do zakrętki a po 2 tygodniach ćwiczeń sięga już do połowy zatyczki świadczy to o jego wzroście. Takie mierzenie porównawcze pomaga także zrozumieć jakich rozmiarów rzeczywiście jest wasz członek. Czasami ciężko to sobie wyobrazić gdy patrzy się na penisa od kilku lat.

 • Co jakiś czas możesz sprawdzić powiększenie twojego penisa przyrównując go np. do dezodorantu, do tuby po papierze toaletowym etc.
 • Tego typu wizualizacje są bardzo pomocne. Widzisz różnicę!
Porównanie penisa do innych przedmiotów
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 4 votes)
Mierzenie penisa - jak dokładnie mierzyć członka, 3.3 out of 5 based on 6 ratings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Website Apps